ПОДЯКА
Я хочу поставити цей пост, щоб привернути увагу меценатів, спонсорів і просто глядачів, любителів театру, до молодого, талановитого акторського колективу театру «Образ».
Наша українська талановита молодь! Вона потребує уваги, допомоги, щоб талант, яким їх наділив Бог, не був закопаний у землю.
Хочу поділитися враженням від вистави, представленої 21 лютого 2015 року Київським молодіжним театром «Образ» для бійців АТО, офіцерів, членів їх сімей та працівників Збройних сил України у військовому госпіталі, який знаходиться у місті Ірпені Київської області.
Чисто англійська комедія за п’єсою Рея Куні «Не турбувати». У п’єсі мова йде про вірність, чесність, безкорисливість – найкращі якості депутата.. А чи таке буває? А що, як депутат полюбляє молоденьких секретарок? Та ще й секретарок свого опозиційного колеги…
Молода, талановита дівчина, режисер, художній керівник Ольга Міхневич та трупа театру «Образ» зуміли показати на підмостках сцени, що не так все буває, як хочеться.

Дія відбувається у п’ятизірковому готелі, де депутат англійського парламенту чекає на свою коханку. Та ось, замість неї з’являється обслуговуючий персонал цього готелю… Представник платників податкiв, який нагадує про обов’язок слуги народу. Тільки сама поява адміністратора готелю викликала позитивні емоції та веселий настрій. Важко повірити, що артисти – майже діти, змогли створити це диво. Глядачі забули, що це просто вистава. Гра акторів захопила так, що здавалося, ми не глядачі, а учасники того дійства, яке відбувалося на сцені. Простенькі декорації безперечно зроблені своїми руками. Двері… Вікно… Шафа… Здавалося, що саме двері, вікно та шафа є головні герої п’єси. Важко визначитись, хто ж саме головний герой. Ось на сцені з’являється САМ… Депутат англійського парламенту. Він – головний герой. Та ось виходить гарненька секретарка. Увага глядача прикута до цього персонажу. Мабуть вона головна героїня… Та ні, стривайте… З’являється у вікні шпигунка, на яку падає вікно… Вся дія переливається на неї, на шпигунку, яка завдяки вікну – труп. Головними героями стають вікно та тіло. Неймовірно, але труп теж можна зіграти… Здається, що там грати! Лежиш та відпочиваєш. Але гра акторки не викликає сумніву – роль трупа талановито зіграно!!!
Потім в дію вступає шафа – головне сховище того, що потрібно сховати, у якій повинен бути скелет. А коли на сцену виходить помічник депутата Джорж – немає сумніву – ось він головний герой з наляканими очима і безмежною любов’ю до своєї мами. У п’єсі грав навіть реквізит: телефон, склянка, пляшка, сукня. Я не буду далі розповідати зміст п’єси.
Бійці АТО, пацієнти та співробітники госпіталю на одному диханні дивились виставу. Аплодисменти, квіти, невмовкаючий сміх, панували у залі клубу госпіталю. Адже на сцені було диво.

Шановний глядач – іди та дивись!!! Цей час не буде для тебе безплідно згаяним!
На Вас чекають актори, не гірші від прославлених корифеїв сцени. Трупа театру «Образ» – це достойна зміна таким відомим акторам, як Андрій Миронов, Дмитро Дюжев, Наталія Гундарєва, Ада Роговцева, Кость Степанков. Є і свій Микита Джигурда. Емоційний, запальний, невгамовний! Та, на радість нам, адекватний, розумний та доброзичливий.
Від імені командування військової частини А2923, глядачiв маю честь висловити подяку молодому талановитому колективу за те задоволення, за ті хвилини емоційного підйому та душевного відпочинку, який отримали наші пацієнти від перегляду п’єси. Бурхливих вам оплесків та процвітання вашому театру. Ви – достойна зміна, яка вбрала в себе все саме найкраще у світі театрального мистецтва.
ЩАСТИ ВАМ!!!!!
Завідуюча клубом військової частини А2923,
працівник Збройних Сил України
Соколова Антоніна Дмитрівна