Спектакль о женщинах на женском фестивале
05 October 2012
«А вы что-нибудь слышали о… цианистом калии?» Два года спектаклю!
09 December 2012

"Легка комедія до Дня Студента"

16 November 2012 | пресc-служба университета им. Драгоманова; Для ресурса http://www.npu.edu.ua

«Ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко цього року зробив особливий подарунок для драгоманівців до Дня Студента, запросивши до вишу театр-студію «Образ» з легкою комедією положень за п’єсою Рея Куні «№ 13».

Представили виставу студентам меценат і друг університету Микола Бойчук та студентський ректор Микола Давидюк. Вони передали вітання від Віктора Петровича та розповіли про презентований театр-студію.

Театр «Образ» був створений в 2009 році режисером і педагогом з акторської майстерності Ольгою Міхневич на базі двох випускних курсів однойменної театральної школи.

Театр «Образ» – це унікальна творча майстерня, на сцені якої грають звичайні люди, такі ж, як і ви. Грають, тому що їм є, що сказати глядачеві. Вдень вони працюють в різних офісах, але увечері – збираються разом і виходять на одну сцену, щоб розіграти перед глядачами завжди неповторний спектакль під назвою «життя».

Костянтин Станіславський говорив: «Якби сенс театру був лише в розважальному видовищі, мабуть, і не варто було б вкладати в нього стільки праці. Але театр є мистецтво відображати життя».

Більш того, театр розглядає життя під збільшувальним склом, в якому кожен з нас може упізнати себе. Театр апріорі не може бути нудним, адже це і є саме життя у всіх його проявах. Театр «Образ». Не грай – живи!

Виставу студенти сприйняли «на ура!» і безмежно вдячні за це ректору. Ціле безмежжя емоцій, позитиву й посмішок налаштували драгоманівців на подальше святкування Студентського дня, адже в них попереду чимало сюрпризів від Студентської ради і Профкому студентів НПУ.

Світлини Юлії КОВАЛЬЧУК