parallax background
Едіт Піаф. Сповідь
19 February 2018
Чайка 2. Мафія
08 August 2018

"Не турбувати!"

за п'єсою Рея Куні "OUT OF ORDER"

вул. Бульварно-Кудрявська, 49/13

Тривалість - 150 хв. з антрактом

Режисер-постановник Ольга МІХНЕВИЧ

Премьера - 21 Квітень, 2011

Володар премії Лоуренса Олів’є “Комедія Року” – “Не турбувати!” (англ. Out of Order) – світовий хіт від іскрометного англійського майстра фарсу Рея Куні, який уже 25 років не сходить з театральних підмостків по всьому світу!

П’ятизірковий готель. Одружений депутат, молода коханка… і стукіт у двері. Уявили? Трохи буденно. А якщо так: депутат, коханка та… труп! А тепер стукіт у двері! А потім ще один і ще!

На півтори години ви в буквальному значенні застрягнете в номері шикарного готелю «Вестмінстер» разом із винахідливим депутатом Англії. І тут розпочнеться! Застали з напіводягненою секретаркою на дивані та трупом журналістки у вікні? Допустимо: неприємно… А якщо двері вибивають її ненормальний чоловік-рокер? Оце вже сумно! Ну, а якщо на тлі цього із сюрпризом нагряне Ваша ревнива дружина? Все, стрибаємо з Біг-Бена? Але ні! Містер Річард Віллі знайде виправдання всім людям, подіям і предметам, які опинилися в його номері в таку неурочну годину, коли він сам взагалі має бути в парламенті. Недарма ж він – помічник самого прем’єр-міністра! Правда, ми не гарантуємо, що в його брехні заплутаються не тільки він сам, бідолаха його секретар, весь персонал готелю та кохана дружина, а й у першу чергу, Ви, дорогий глядаче! Бо події розвиватимуться швидко, а регіт сусіда ліворуч і сльози, що заливають Ваші очі, однозначно заважатимуть докладному сприйняттю цього вселенського фарсу в масштабах готельного номера. Тому рекомендуємо сходити двічі.

А в іншому, не забудьте зареєструватися в номері «34» готелю «Вестмінстер», замовити шампанське та устриці, та обов’язково повісити на двері табличку «НЕ турбувати»!

Вистава йде російською мовою.

За новинами про дату найближчого виступу та можливість придбати квитки слідкуйте на сайті та на наших сторінках у facebook та instagram.

Режисер-постановник

Ольга МІХНЕВИЧ

“Спектакль-сміхотерапія! Уявіть, що слухаєте дуже смішний анекдот 2 години. Ніщо так не лікує, як гарний гумор!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Ольга Думитраш сказав:

  Спасибо большое театру “Образ” за возможность посетить вчера спектакль “Не беспокоить”.
  Это было просто потрясающе!!!)))
  Зал с первых минут принадлежал актерам) Все просто ухахатывались до слез))) Время пролетело совершенно незаметно и хотелось смотреть еще и еще, “подглядывая” за дальнейшей жизнью героев)
  Не хватает просто слов восхищения, чтобы выразить, как нам понравился сюжет и невероятная игра актеров-не было наигранности, все было легко и непринужденно и,конечно, очень смешно)
  Отдельно хотелось бы отметить Джорджа) Он был неподражаем))) То как он белел, краснел, обливался потом и переживал невероятно трудный в своей жизни день вызывает только одно желание-рукоплескать стоя и крикнуть “На БИС!”)
  Благодарю за возможность окунуться с головой в такую чудесную историю с такими невероятными героями)

 2. Дарья Лапченко сказав:

  Если вы хотите безудержно смеятся на протяжении двух часов, так что аж скулы болят от непрекращающегося хохота, так что сам себе от смеха мешаешь услышать новую и новую шутку, то вам на спектакль “Чисто английская комедия” или “Не беспокоить”, театра “Образ”. Настоятельно всем рекомендую. Так я уже давно не смеялась. Спасибо абсолютно всем актерам и режиссеру. Это было нечто! ))))))

 3. Влад Агафонов сказав:

  Благодарю театр за возможность присутствовать на потрясающей комедии “Не беспокоить”. Это было нечто!!! Смеялся до слёз, давным-давно так не смеялся)))) Теперь я понимаю, почему ваши зрители приходят на этот спектакль второй раз. Потому что это потрясающий спектакль! Я ещё приду на него и прихвачу с собой друзей, пусть тоже посмеются от души. Спасибо вам!!!

 4. Події Києва сказав:

  Театр “ОБРАЗ”, Киев знов потішили своїх глядачів потрясною виставою та не забули запросити Події Києва, за що окреме величезне спасибі =)
  Незвичайно про звичайне – ось як, мабуть, можна сказати про виставу “Не турбувати”. Ця комедія змушує з посмішкою дивитися на такі начебто серйозні речі як зрада чи обман, а герої вражають яскравістю емоцій, за що глядачі віддячили акторам шквалом оплесків та десятками двітів.
  А особисто від себе хотілося б додати: “Браво, Образ!” =)