parallax background
Позичте тенора
22 February 2019
Публіці дивитись заборонено
05 August 2019

"7 історій"

за п'єсою Моріса Панича

вул. Бульварно-Кудрявська, 49/13

Тривалість - 90 хвилин без антракту

Режисер-постановник Ольга МІХНЕВИЧ

Премьера - 08 Грудень, 2018

7-й поверх будинку, парапет. Ти вже майже наважився. Тобі залишається зробити один крок уперед і…! Поруч відчиняється вікно. Упс, здається своєю присутністю ти їм заважаєш сваритися. Ну вибачте. А в іншому вікні хтось намагається заснути, але твої вибачення дуже гучні! Сім вікон – сім різних історій, і кожна змусить задуматися – а може, ну його і …

І хто вам дасть? На це зовсім нема часу, бо є дуже багато проблем!

Вистава йде українською мовою.

За новинами про дату найближчого виступу та можливість придбати квитки слідкуйте на сайті та на наших сторінках у facebook та instagram.

Режисер-постановник

Ольга МІХНЕВИЧ

“Цікавий жанр – філософська комедія.
Можна сміючись і співпереживаючи герою побачити складні життєві ситуації, і замислитись над питаннями, які завжди боїшся поставити собі самому… У кожного – своя історія. Вона не краща і не гірша від історій інших людей. Чи можливо навчитися поважати чужі історії, бачити їх, чути та приймати, як свою власну? Головне – любити і цінувати нашу найцікавішу історію – історію життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. ‎Влад Агафонов‎ сказав:

    Побывав на спектакле “7 историй”, ещё раз задумался о том, как иногда люди не ценят собственную жизнь. А всего лишь стоит посмотреть на неё через призму того, как живут другие… И тогда понимаешь: а ведь не так всё и плохо и стоит продолжать жить и расправить крылья! В жизни так много прекрасного и оно ждёт каждого из нас, если мы захотим увидеть это прекрасное. Спасибо большое актерам, каждый прочувствовал своего героя и смог донести особенности его натуры. Было интересно! Желаю вам много новых поклонников вашего творчества!!!

  2. Anna Berezniuk сказав:

    7 историй – прекрасный спектакль 1,5 часа как на одном дыхании, браво!

  3. Ekaterina Bebeshko сказав:

    За спектакль “7 историй” успела пережить самые разные эмоции. Спасибо, что не затянуто и со смыслом! Очень понравилось!