parallax background
Чайка 2. Мафія
08 August 2018
Час прокидатися.
20 February 2019

"Ціаністий калій… з молоком чи без?"

за п'єсою Хуана Хосе Алонсо Мільяна

вул. Бульварно-Кудрявська 49/13

Тривалість - 150 хв. з антрактом

Режисер-постановник Ольга МІХНЕВИЧ

Премьера - 09 Грудень, 2010

Тиха іспанська провінція напередодні Дня всіх святих. Втомлена від милосердя сім’я вирішує отруїти свого 92-річного дідуся. Сімейні узи працюють злагоджено: племінниця принесе ціанистий калій, дочка приготує каву, а мама її подасть. І сусіди не проти, зачекалися на поминки. Але ось неприємність: у невідповідний момент приїжджає племінник, та ще й зі столичною нареченою. Тепер незрозуміло, на чиїй стороні будуть симпатії ще одного члена сім’ї. Але час іде і кава вже зварена…

Переможець у номінаціях «Найкращий акторський ансамбль» та «Найкраща жіноча роль» на міжнародному театральному фестивалі «Молоко» (Одеса, 2011 р).

Вистава йде російською мовою.

За новинами про дату найближчого виступу та можливість придбати квитки слідкуйте на сайті та на наших сторінках у facebook та instagram.

Режисер-постановник

Ольга МІХНЕВИЧ

“Спектакль для обраних! Для сміливого глядача, готового посміятися з жорстокості, життя і смерті! Для неординарних любителів справді чорного гумору!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Виктория сказав:

  Я приймала участь у конкурсі від театру “Образ”,головним призом були два квитки на спектакль “Ціаністий калій з молоком чи без?”.Приз дістався мені.Я запросила відвідати постанову своїй подрузі .Соромно, але я нічого не знала про театр “Образ”.Театр та його колектив став для мене приємним відкриттям!Всі персонажі спектаклю дуже фантасмагорічні та гротескні.Особливо хочу відмітити гру акторів -Ксенію Литвин ,ій дісталася головна роль,яка була зіграна блискуче.Акторка має природну чарівність та глибокий акторський талант. Хоча головна героїня за віком в два рази старша за акторку,Литвин Ксенія досить переконливо зіграла дорослу жінку досить жорсткого та нещадного характеру.У комедіі( а це комедія) піднято досить серйозну людяну тему-зв”язок поколінь,любов ,тобто її відсутність між близькими людьми.Це тема знайома багатьом сім”ям.У легкій ,дещо водевільній формі розіграна трагедія ,яка закінчується доволі непередбачувально,фінал прекрасний!Хоча сцена вся була чорна,часто падав дощ,всім глядачам було смішно та весело від того,що коїлось на сцені.
  Хочу відмітити гру акторів- Юліану БАРТАШ,Антона КУДРЯШОВА,Марію ТАТАРИНОВУ,та актора,якому дісталась роль Гілєрмо.На нашу спільну з подругою думку-у цих акторів велике майбутнє.Сама цікава сцена-танок старої діви Лаури на похоронах дідуся.
  Я відтепер стала шанувальницею театру,хочу ще побувати на виставах чудового колективу. Пропоную всім відвідати театр та насолодитися мистецтвом від театру “Образ”.

 2. Николй сказав:

  Комедия, просто пестрящую тонким юмором, местами, необходимо заметить, черным. Актеры “Образа” продемонстрировали настоящий профессионализм в игре, что в итоге было по достоинству оценено жюри, и киевляне увезли в столицу награду за лучший спектакль фестиваля.

 3. Андрей сказав:

  На выходных посмотрела ваш спектакль……очень круто!!!Играете превосходно, очень понравилось. В очередной раз восхищаюсь вашим театром!!! Хочется пожелать успехов и неисчерпаемого вдохновения и – так держать!))))