О.Михневич: Слово о “RЕУКРНАЦИИ”
10 December 2015

"REУКРНАЦІЯ: мульти-жанрову постановку покажуть у Боярці"

13 October 2018 | Ольга Михневич

Театр «Образ» вже вдруге виступить у Боярці з проектом «REУКРНАЦІЯ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ НАЦІЇ». Вистава відбудеться 14 жовтня в боярському Будинку культури.

За підтримки ГО «Валькірія» та Боярської міської ради театр «Образ» ще раз відвідає Боярку. Актори представлять проект «REУКРНАЦІЯ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ НАЦІЇ», що розкриє проблеми українського суспільства та пробудить патріотичну віру в країну.

Автор проекту – художній керівник і режисер театру «Образ» Ольга Міхневич, яка створила постановку в 2013 році. Ольга хотіла підняти питання про стан в якому знаходилася країна на той момент, а також підняти патріотичний дух українців.

«Це сучасний мультижанровий перформанс, який мовою театру показує актуальні для суспільства теми. Актори через слово, відео, музику і танок, задають ніби просте питання: «Хто всі ми разом, як суспільство, і кожен з нас окремо, як людина?». Тут ви не почуєте псевдо-патріотічних закликів на честь Країни та слави Нації. Ви не побачите стандартного театру», – описує свою постановку Ольга.

Особливість вистави в тому, що у постановці сплелися різні мультиимедійні форми, демонструючи справжні життєві реалії. «Цим він і особливий. Це документальний спектакль, в якому показана громадянська позиція реальних людей: від акторів на сцені, так і тих, з ким нам вдалося записати інтерв’ю в довоєнний період і зараз», – говорить Ольга Міхневич.

Автор: Катерина Бенке
Источник: https://www.poglyad.tv/reukrnatsiya-multyzhanrovu-postanovku-pokazhut-u-boyartsi/