Большая премьера благотворительного театрального перформанса ReУкрНация. Перезагрузка нации
18 November 2015
О.Михневич: Слово о “RЕУКРНАЦИИ”
10 December 2015

"Перезавантаження Нації"

20 November 2015 | Для ресурса http://pravdatyt.com

Перезавантаження Нації влаштували в стінах Українського дому. Напередодні там вперше вирішили привідкрити завісу на творчий процес постановки нового театрального дійства. Участь в ньому беруть не професійні актори, а звичайні люди – письменники, вчителі, громадські активісти, екологи, волонтери та учасники АТО. Серед спеціально запрошених гостей і відомий музичний гурт.

Від поступового вмирання до цілковитого перезавантаження. Саме такий шлях пройшов благодійний національний перформанс «РЕУКРНАЦІЯ». Започаткований влітку 2013 року під назвою «Ще не вмерла!Україна», проект був змушений зробити перерву на революцію та перезавантажитися разом із нацією до другої річниці Майдану.

Ольга Міхневич родом із Криму. Серед учасників її перформансу – талановиті українці з різних регіонів, у тому числі з Луганської та Донецької областей.

Приєднався до благодійної ініціативи і лідер гурту С.К.А.Й. – Олег Собчук. Він виконає в рамках проекту культову пісню Тараса Петриненко «Україна».

Не дивлячись на те, що Олег Собчук є єдиною запрошеною зіркою, перформанс обіцяє зібрати аншлаг. Всі вилучені з вистави кошти підуть на користь дітей учасників АТО.

Перформанс має на меті відродити в співвітчизниках  надію на світле майбутнє України. Після презентації до мистецького руху зможе долучитися кожен охочий.

За матеріалами сайту: http://pravdatyt.com