У 2008 році актриса та режисер, Ольга Міхневич, відкрила театральну школу «OBRAZ» у місті Київ. Понад 13000 учнів пройшли через стіни Театру-Школи OBRAZ за 14 років її існування. Понад 60 з них вступили до престижних культурних вишів України, продовживши акторську та режисерську кар'єру.

У 2010 році було засновано Театр «OBRAZ», який регулярно виступав на найкращих театральних майданчиках столиці та був призером міжнародних театральних фестивалів.

У 2018 році Театр змінив свою назву на Театр DNK – мистецтво у кожній молекулі!

«Ми змінюємо свій образ, і світ довкола нас теж змінюється. Змінюйтесь з нами, міняйтеся самі! Це є у вашій ДНК! (Ольга Міхневич)

На даний момент Театр має свою професійну сцену в центрі столиці з залом для глядачів на 70 посадочних місць.

«Скажіть, що Вас повністю влаштовує дійсність, суспільство та стосунки з оточуючими? Якщо так, то Ви щаслива людина, і мені було б приємно зустрітися з Вами. Якщо ні – напевно, непогано було б подумати, як рухатися у бік кращого життя?

Театр – особливий простір, вільний від багатьох упереджень та обмежень повсякденності. Тут можлива будь-яка ідея, будь-яка творчість. Я хочу зробити його ближчим якомога більшості кількісті людей.

Відомий сумний жарт: у реальному житті досвід зазвичай приходить відразу після того, як був потрібен. Справа не в тому, чи застукає тебе міліціонер чи священик у момент вчинення гріха. Кожен вчинок має наслідки, і можна по-різному ставитися як до вчинку, і до наслідків. Тільки ти сам робиш вибір...

У театрі глядач майже одразу ж бачить результати будь-яких дій. Тут можна змоделювати майже будь-яку ситуацію. У який момент виникла проблема? До чого приводить ту чи іншу дію? Актор не має права вчити чи радити: він так само шукає відповіді на свої запитання. Від імені героя (не завжди позитивного, але прагне поступати так, як вважає правильним), він у вас на очах здійснює найнеймовірніші вчинки, бореться, помиляється - і тут вже глядачеві судити, чи підходить йому розвиток подій.

Займайте СВОЇ місця!

У театрі знімається занепокоєння людини, яка не дозволила собі щось у житті. З'являється здатність приймати нові варіанти. Глядач непомітно вбудовує у власне реальне життя здобутий у театрі досвід. Керувати самим собою та краще розуміти оточуючих; ставитись до них уважно; адекватно оцінювати слова та дії – всьому цьому безпечно вчить гарний театр. Бо кожна людина сама творець своєї життєвої ситуації.

Грайливе, творче ставлення до будь-якої ситуації допомагає жити повноцінним життям, використовуючи всі свої можливості. Яскраво, вільно, натхненно!

Цього я бажаю і Вам!»